ROK SZKOLNY 2014-2015



I miejsce – Julia Stasiak z klasy 1A
II miejsce – Laura Pomikła z klasy 2A

Powiatowy konkurs plastyczny
"Człowiek ery ekologicznej"
Organizowany przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie

nauczyciel: Teresa Leśœ-Klupińska



I miejsce dla Publicznego Gimnazjum nr 3
w Przeglądzie Teatralnym
w kategorii szkół gimnazjalnych

Festiwal Ekologicznej Twórczoœci Dzieci
Organizowany przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Uczennice koła teatralnego z klas 1A i 2B : Paulina Czajkowska,
Klaudia Janiak, Anna Ławska, Aleksandra Marasiak,
Julia Stasiak, Adrianna Duda, Dorota Gąsiewska,
Paulina Kazior, Marta Malinowska, Patrycja Sawicka,
Roksana Stążkiewicz, Natalia Szymańska

zaprezentowały spektakl "Ziemia, planeta ludzi".

opiekunki koła: Małgorzata Fryst i Edyta Jaros



I miejsce – Paulina Jelonek z klasy 3A
Wyróżnienie – Zofia Rojek z klasy 1B
Wyróżnienie – Dominika Brożyna z klasy 3A
Wyróżnienie – Mateusz Wosik z klasy 3A

w konkursie plastycznym
„ Papier w roli głównej – płaskorzeźbiony”
Organizowanym przez Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie

nauczyciel: Teresa Leœś-Klupińska



Wyróżnienie – Julia Stasiak z klasy 1A
Wyróżnienie – Piotr Olejnik z klasy 1A

w XIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim
Poezji Adama Mickiewicza
Organizowanym przez Puliczne Gimnazjum nr 2 w Bełchatowie

nauczyciel: Bożena Dymus



Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2014/15:


V miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty
- nauczyciel: Mariusz Strojkowski

III miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa w Unihokeju - dziewczęta
- nauczyciel: Bożena Anczykowska

III miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa w Unihokeju - chłopcy
- nauczyciel: Ewelina Walasek

IV miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym -dziewczęta
- nauczyciel: Mariusz Strojkowski

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym - chłopcy
- nauczyciel: Mariusz Strojkowski



III miejsce – Julia Stasiak z klasy 1A

w XVI Powiatowym Konkursie Literackim
"Książka na medal"
Organizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną
w Bełchatowie

nauczyciel: Bożena Dymus



II miejsce – Piotr Olejnik z klasy 1A
wyróżnienie – Julia Stasiak z klasy 1A

w XII Powiatowym Konkursie Poezji Miłosnej
Organizowanym przez Publiczne Gimnazjum nr 5
w Bełchatowie

nauczyciel: Bożena Dymus



II miejsce – Laura Pomikła z klasy 2A
wyróżnienie – Oliwia Młynarska z klasy 2C

w konkursie plastycznym
"Gdyby nie alkohol"
Organizowanym przez Publiczne Gimnazjum nr 3
w Bełchatowie

nauczyciel: Anna Studziżur


Wyniki konkursu "STOP NAŁOGOM"
oraz "Agresji mówimy NIE" - pobierz

I międzygimnazjalny konkurs z profilaktyki uzależnień pt.:"Antyreklama środków uzależniających" organizowany przez Publiczne Gimnazjum nr 5 w Bełchatowie
I miejsce - Natalia Studziżur kl.Ib
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie
II miejsce - Marta Malinowska kl.IIb
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie



Miejski Konkurs Plastyczny
"Świat EKO żywności"
I miejsce - Anna Żytkiewicz
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie
II miejsce - Anita Niemiec
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie
III miejsce - Ewelina Niemiec
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie
wyróżnienie - Zwierzyńska Wiktoria
Publiczne Gimnazjum nr 2 w Bełchatowie
wyróżnienie - Wiktoria Koch
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie



II miejsce dla Julii Stasiak
III miejsce dla Piotra Olejnika
uczniów klasy IA
w XXI Małym Konkursie Recytatorskim 2015



Wyróżnienie dla Piotra Olejnika
ucznia klasy IA
w konkursie plastyczny "Wełnoszmatki"
"W czarownym ogrodzie" organizowanym
przez MCK i Starostwo Powiatowe
w Bełchatowie



Miejski Konkurs Plastyczny MCK
"Palmy Wielkanocne"
nagroda - Paulina Pawlaczyk
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie
nagroda - Julia Stasiak
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie
nagroda - Zofia Rojek
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie
nagroda - Klaudia Gawron
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie
wyróżnienie - Maria Stanisławska
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie
wyróżnienie - Agnieszka Kupka
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie
wyróżnienie - Aleksandra Marasiak
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie
wyróżnienie - Natalia Raj
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie
wyróżnienie - Klaudia Janiak
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie
wyróżnienie - Natalia Halaba
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie



Powiatowy Konkurs Fotograficzny
"Jeżdżąc rowerem odkrywam i jestem EKO"
I miejsce - Daria Błaszczyk
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie
II miejsce - Adrian Kucharski
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie
III miejsce - Sergiusz Obrębski
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie
wyróżnienie - Nikola Szmelcuch
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie
wyróżnienie - Magdalena Wysocka
Publiczne Gimnazjum w Kleszczowie