ROK SZKOLNY 2011-2012



Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny"


Łukasz Rośniak kl. 2a - wyróżnienie

23.05.12 - Konkurs powiatowy” Chemicus”XX edycja


II miejsce - drużyna Publicznego Gimnazjum nr 3 w składzie
Aleksandra Krajewska, Adrian Ćwikliński; kl. III a
oraz Wojciech Sielski kl. III c
.

Miejska Olimpiada Języka Niemieckiego


grupa początkująca:
Edyta Twardowska - I miejsce
Renata Koczberska - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny


Do tego etapu (wśród 16 uczestników z województwa łódzkiego) zakwalifikowało się dwoje uczniów naszego gimnazjum:
Monika Koszek z klasy 3a (opiekun p. Bożena Dymus)
Wiktor Paluch z klasy 2a (opiekun p. Jolanta Bruchajzer)

Konkurs Literacki "Rok Janusza Korczaka"

(organizator Liceum Plastyczne im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli)

Dorota Drzewosz klasa II g - I miejsce



VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Języku Polskim
"Z polszczyzną za pan brat"

(organizator Liceum Plastyczne im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli)

Monika Koszek klasa III a - I miejsce,

Wiktor Paluch klasa II a - wyróżnienie



IV Powiatowy Konkurs Recytatorski
Poezji Ks. Jana Twardowskiego

(organizator Liceum Plastyczne im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli)

Izabela Broniarczyk klasa III g - wyróżnienie



Powiatowy Konkurs Ortograficzny

I miejsce Wiktor Paluch klasa II a



Powiatowy Konkurs Religijno - Plastyczny
"Tradycje Świąt Wielkanocnych w rodzinie"


III miejsce: Natalia Chmielewska 3b
opiekun p. Aleksandra Morawiec

wyróżnienie: Edyta Twardowska
opiekun p. Barbara Łukasińska
w kategorii - Pisanka

"Bełchatowski Turniej Informatyczny" dla gimnazjów powiatu bełchatowskiego.


III miejsce - Przemysław Wejman
i Aleksandra Zawada kl. III a

opiekun p. Anetta Pabich
V miejsce - Tomasz Ławski
i Sebastian Buonafede kl. III a

opiekun p. Anetta Pabich




Osiągnięcia Sportowe


Opiekun: Mariusz Strojkowski

II m. w mieście piłka koszykowa chłopców
II m. w powiecie piłka koszykowa chłopców
III m. w mieście piłka siatkowa chłopców
III m. w mieście piłka siatkowa plażowa
III m. w mieście piłka nożna chłopców
II m. w powiatowym Turnieju o Puchar Starosty - Piłka nożna



Opiekun: Ewelina Walasek

III m. w mieście Lekkoatletyka
V m. w powiecie Lekkoatletyka
IV m. w piłce nożnej dziewcząt w mieście

Opiekun: Katarzyna Mnich

I m. w mieście chłopców w Mistrzostwach Bełchatowa w łyżwiarstwie
IV m. w mieście dziewcząt w siatkówce plażowej