ROK SZKOLNY 2009-2010



VI Powiatowy Konkurs o Języku Polskim
"Z Polszczyzną za pan brat"


II - miejsce
Kinga Cichowicz


Opiekun - J. Sowińska-Bińczyk


IV POWIATOWY KONKURS
"Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT"


wyróżnienie
Monika Koszek


Opiekun - p. B. Dymus


XI Miejska Olimpiada Języka Niemieckiego


III - miejsce
Sebastian Buonafede

I miejsce w KONKURSIE PROFILAKTYCZNYM
z zakresu uzależnień od papierosów, alkoholu i narkotyków.


Naszą szkołę reprezentowali:

  • Karolina Fiszer - 2j
  • Katarzyna Zajdel -2j
  • Krystian Lis -2j


Opiekun - p. A. Studiżur i K. Sobańska

II miejsce w VII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Szarych Szeregach i Powstaniu Warszawskim


Naszą szkołę reprezentowali:

  • Alicja Nowak-3g
  • Weronika Wisniowska-3g
  • Michał Zamolski-3a


Opiekun- p. Elżbieta Kowalczyk

Do finału Ogólnopolskiego Konkursu "DZIEJE ZOŁNIERZA I ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 972-1514 OD CEDYNI DO ORSZY"


zakwalifikowali się:

  • Przemysław Pietras -3a
  • Mikołaj Jeznach -2a


Do etapu wojewódzkiego w Wojewódzkim Konkursie Geograficzno-Turystycznym "Przez lądy, morza i oceany - Azja"


zakwalifikował się:

  • Michał Zamolski -3a



Do etapu rejonowego Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych


zakwalifikowali się:

  • Karolina Malinowska -3a - język polski
  • Przemysław Pietras -3a - historia
  • Justyna Sobolewska -3a - chemia
  • Natalia Kusmierek -3a - biologia
  • Karolina Malinowska -3a - geografia


VI Powiatowy Konkurs Historyczny


II miejsce:

  • Przemysław Pietras -3a

III miejsce:

  • Tomasz Gust -3a

  • VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS


    I miejsce:

    • Grażyna Bykowska -2i

    II miejsce:

    • Dawid Dymek -2c

    III miejsce:

    • Paulina Płomińska

    • II Międzyszkolny Konkurs Różańcowy ph "Odnowiony różaniec Najświętrzej Maryi Panny"


      I miejsce:

      • Bernadeta Bąkiewicz -2b

      II miejsce:

      • Marta Zaremba -1g
      • Agata Paradzińska -2a
      • Dawid Dymek -2c

      wyróżnienia:

      • Joanna Kowalczyk -3j
      • Izabela Broniarczyk -1g

      •  


         


        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE


        Piłka ręczna chłopców


        dziewczęta

        • I miejsce w mieście
        • I miejsce w powiecie
        • IV miejsce w rejonie


        Piłka nożna – Coca Cola Cup 2010


        dziewczęta

        • II miejsce w rejonie,
        • chłopcy

          • II miejsce w rejonie,


          Sztafetowe Biegi Przełajowe


          dziewczęta

          • I miejsce w mieście
          • II miejsce w powiecie
          • III miejsce w rejonie


          Sztafety Pływackie


          chłopcy

          • IV miejsce drużynowo w powiecie


          Bieg z okazji Święta Niepodległości


          dziewczęta

          • I miejsce

          chłopcy

          • I miejsce


          Tenis Stołowy


          dziewczęta

          • I miejsce w mieście
          • III miejsce w powiecie

          chłopcy

          • I miejsce w mieście
          • II miejsce w powiecie
          • V miejsce w rejonie



          Turniej piłki nożnej z okazji Dni Papieskich


          chłopcy

          • II miejsce w mieście


          Memoriał Lekkoatletyczny im. Michała Malca


          dziewczęta

          • II miejsce w mieście