ROK SZKOLNY 2008-2009


Justyna Niewieczerzał

LAUREATKA KONKURSU OGŁOSZONEGO W RAMACH OGÓLNOPOLSKIEJ KAMPANII PROFILAKTYCZNEJ
ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2009



Ogólnopolski Konkurs Informatyczny MIKROPROFESOR


II miejsce:

    Artur Bednarek

IV miejsce:

    Łukasz Tokarczyk


VI POWIATOWY KONKURS WIEDZY O SZARYCH SZEREGACH I POWSTANIU WARSZAWSKIM ORGANIZOWANY PRZEZ BEŁCHATOWSKICH HARCERZY


I miejsce:

  • A. Nowak
  • W. Wiśniowska
  • M. Zamolski


III ETAP KONKURSU "DZIEJE ZOŁNIERZA I ORĘŻA POLSKIEGO. OD TRAKTATU RYSKIEGO DO TRAKTATU POCZDAMSKIEGO 1921-1945" W ŁODZI


Reprezentanci:

  • M. Lipiński
  • I. Motylski


SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY POD HASŁEM "KONSTYTUCJA 3 MAJA I JEJ ZNAczENIE W DZIEJACH PAŃSTWA POLSKIEGO"


I miejsce:

  • P. Gaweł
  • K. Cichowicz


II miejsce:

  • K. Malinowska
  • M. Rośniak


III miejsce:

  • J. Niewieczerzał
  • P. Sopata


MIEJSKI KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH


III miejsce:

  • G. Bykowska
  • J. Cieślak
  • S. Górska
  • P. Płomińska


MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI POEZJI I PROZY NIEMIECKIEJ


III miejsce:

  • K. Fiszer


VII POWIATOWY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ


II miejsce:

  • M. Makara
  • A. Fornalik
  • M. Lipiński




OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2008/09


Opiekun - Ewa Jarząb

  1. Mistrzostwa Bełchatowa w Lekkiej atletyce oraz Memoriał im. M.Malca
    • Karolina Fiszer - Imiejsce w biegu na 60m, IIIm. w skoku w dal
    • Karolina Majchrzak - Imiejsce w biegu na 600m
  2. Sztafetowe Biegi Przełajowe (dziewczęta)
    • III miejsce w mieście i V miejsce w powiecie
  3. Indywidualne Biegi Przełajowe (dziewczęta)
    • Karolina Majchrzak - I miejsce w powiecie i IVm. w województwie
    • Anna Kępińska - V miejsce w powiecie
  4. Piknik Olimpijski
    • Monika Tokarczyk - II miejsce w skoku wzwyż
  5. V Bełchatowski Bieg Niepodległości
    • Karolina Majchrzak - I miejsce w kategorii dziewcząt klas I
    • Karolina Fiszer - III miejsce w kategorii dziewcząt klas I
    • Anna Kępińska - III miejsce w kategorii dziewcząt klas II-III
  6. Przygotowanie uczennic do VII Mittingu Skoku Wzwyż „Telmo - Cup” - II miejsce drużynowo

Opiekun - Grzegorz Gryczka

  1. Mistrzostwa Bełchatowa w Lekkiej atletyce oraz Memoriał im. M.Malca
    • Krystian Stolarczyk - I miejsce w biegu na 400m
    • Michał Zamolski - I miejsce w biegu na 60m
    • Mateusz Siedlarek - III miejsce w pchnięciu kulą
    • Rafał buda - III miejsce w skoku w dal
    • Tomasz Perlikowski - III miejsce w biegu na 1000m
  2. Sztafetowe Biegi Przełajowe (chłopcy)
    • II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie
  3. Piknik Olimpijski
    • Michał Zamolski - I miejsce w skoku wzwyż
    • Michał Politański - II miejsce w skoku wzwyż
    • Wiktor Guc - IV miejsce W skoku wzwyż
  4. V Bełchatowski Bieg Niepodległości
    • Tomasz Perlikowski - IV miejsce
  5. VII Mitting Skoku Wzwyż „Telmo - Cup” - II miejsce drużynowo

Opiekun - Anna Leśniewska

  1. Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa (dziewczęta) - IV miejsce w mieście
  2. Udział w Wojewódzkim Konkurs Tańca „Power Dance 2008”
    • Dawid Gajda
  3. Wyróżnienie w Przeglądzie Zespołów Tanecznych - dla zespołu i Dawida Gajdy

Opiekun - Mariusz Strojkowski

  1. Turniej Piłki Nożnej z okazji Dni Papieskich „Lolek też lubił grać w piłkę” - III miejsce w mieście Konkursy towarzyszące:
    • Konkurs z wiedzy na temat życia Jana Pawła II
    • I miejsce Mateusz Brożyna
    • Konkurs wiedzy na temat GKS Bełchatów
    • I miejsce Tomasz Perlikowski
  2. MistrzostwaBełchatowa w Piłkę Koszykową Chłopców - II miejse
  3. Mistrzostwa Bełchatowa w Łyżwiarstwie - I miejsce chłopców
  4. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kamieńsk - III miejsce chłpoców
  5. IV miejsce Drużyny UKS w Okręgowej Lidze Piłki Nożnej

Opiekun - Bożena Anczykowska

  1. Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora PG 1 - III miejsce dziewczęta

Opiekun - Dawid Ciupiński

  1. Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora PG 1 - II miejsce chłopcy
  2. Mistrzostwa Bełchatowa w Pikęi Ręczną Chłopców - II miejsce w mieście

Opiekun - Katarzyna Mnich

  1. V Konkurs Wiedzy o Olimpiadach
    • II miejsce Ola Torba, Kinga Krześlak, Natalia Kuśmierek
    • IV miejsce Beata Dylik, Paulina Gaweł, Katarzyna Gaze

Opiekun - Irena Molenda

  1. Mistrzostwa Bełchatowa w Piłkę Koszykową Dziewcząt - IV miejsce w mieście
  2. Turniej Piłki Koszykowe o Puchar Dyrektora PG 4 w Bełchatowie - II miejsce w mieście dziewcząt
  3. Mistrzostwa Bełchatowa w Piłkę Siatkową Chłopców - III miejsce
  4. Mistrzostwa Bełchatowa w Piłkę Koszykową Chłopców - II miejse
  5. Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Koszykową Chłopców - III miejsce