ROK SZKOLNY 2005-2006


OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA PLAKAT PROMUJĄCY BEZPIECZEŃSTWO DZIECI W INTERnECIE


I miejsce:

  • W. Kłoda

  • BEŁCHATOWSKIE PREZENTACJE GIMNAZJÓW


    I miejsce:

  • E. Ociepa
  • I. Warszawska
  • K. Kręcijasz
  • K. Sobala
  • A. Beulich
  • K. Kokoszka
  • M. Swędrak
  • M. Fryś
  • K. Prochoń
  • N. Plichcińska
  • A. Włodarczyk

  • WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY


    Laureat:

  • D. Niedziałkowska

  • WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY


    Finalista:

  • L. Klupiński

  • Finalista:

  • K. Kuchciak

  • WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY


    Laureat:

  • I. Kułakowska

  • WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO


    Finalista:

  • A. Przerywacz

  • WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY


    Finalista:

  • K. Rybak

  • WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY


    Finalista:

  • D. Niedziałkowska

  • WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY


    Laureat:

  • D. Niedziałkowska

  • MIEJSKIE ZAWODY POŻARNICZE


    I miejsce


    REJONOWE ZAWODY POŻARNICZE


    II miejsce


    POWIATOWE ZAWODY POŻARNICZE


    IV miejsce


    MIĘDZYNARODOWY KONKURS GRAFICZNY DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH "PROCESY KLIMATYCZNE"


    II miejsce:

    • Ł. Kruszyński


    POWIAToWY MIĘDZYPRZEDMIOTOWY KONNKURS EKOLOGIZNO-PRZYRODNICZY


    I miejsce:

    • K. Rybak


    II miejsce:

    • L. Klupiński


    V miejsce:

    • A. Ejme


    VII miejsce:

    • E. Szubert


    X miejsce:

    • P. Wodzińska


    I MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI POEZJI I PROZY NIEMIECKIEJ KLAS GIMNAZJALNYCH


    Laureat:

    • A. Organiściak


    Wyróżnienie:

    • O. Kaczor


    MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O RUCHU DROGOWYM


    V miejsce:

    • O. Kaczor
    • E. Kurczak


    MIĘDZYGIMNAZJALNY KONKURS "JAN PAWEŁ II NAJWIĘKSZY AUTORYTET ŚWIATA"


    I miejsce:

    • K. Tusiński


    II MIEJSKI KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ


    I miejsce w kategorii duet:

    • S. Kuchciak
    • M. Uchal (PG1)


    III miejsce w kategorii zespół:

    • K. Klupińska
    • J. Tomaszewska
    • M. Błaszczyk
    • J. Guc
    • M. Grzywińska
    • P. Żak
    • A. Kupiec


    POWIATOWY KONKURS "BEŁCHATÓW I OKOLICE - HISTORIA I DZIEŃ DZISIEJSZY"


    I miejsce:

    • M. Majchrzak
    • E. Grzyb
    • J. Wojewoda


    III POWIATOWY KONKURS "SZARE SZEREGI I POWSTANIE WARSZAWSKIE"


    Laureaci:

    • A. Pawlik
    • E. Gawłowska
    • K. Kazimierczak


    V POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY


    II miejsce:

    • D. Niedziałkowska


    VI miejsce:

    • A. Pawlik


    IX miejsce:

    • E. Gawłowska


    PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE - ZNAK JAKOŚCI INTERKL@SA 2006


    MISTRZOSTWA BEŁCHATOWA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT


    III miejsce


    POWIATOWe ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW


    II miejsce


    MISTRZOSTWA POLSKI O PUCHAR WÓJTA KLESZCZOWA (TENIS STOŁOWY)


    VII miejsce

    XII miejsce

    XIII miejsce

    XIV miejsce


    POWIATOWE PREZENTACJE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH


    I miejsce


    LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO


    I miejsce w biegu na 600 m


    II miejsce w biegu na 100 m


    II miejsce w pchnięciu kulą


    III miejsce w skoku w dal


    III miejsce w biegu na 100 m


    POWIATOWY MEMORIAŁ LEKKOATLETYCZNY IM. M. MALCA


    III miejsce


    POWIATOWY BIEGI PRZEŁAJOWE


    V miejsce


    VI miejsce


    REJONOWY MITING W SKOKU WZWYŻ (CHŁOPCY)


    II miejsce


    III miejsce


    MITING SKOKU WZWYŻ "ECHO CUP"(CHŁOPCY)


    I miejsce


    II miejsce


    MISTRZOSTWA BEŁCHATOWA W PIŁCE KOSZYKOWEJ(CHŁOPCY)


    I miejsce


    PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW


    III miejsce w rejonie


    MISTRZOSTWA BEŁCHATOWA W PIŁCE RĘCZNEJ (CHŁOPCY)


    I miejsce


    MISTRZOSTWA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ (CHŁOPCY)


    I miejsce


    PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW


    IV miejsce w rejonie


    POWRÓT DO POCZĄTKU STRONY