ROK SZKOLNY 2004-2005


KONKURS MIEJSKI DROGA DO NIEPODLEGŁOŚCI 1914-1922


II miejsce:

  • S. Cieślak
  • J. Zasada
  • M. Światłowski

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY "EKO - PLANETA"


    Wyróżnienie:

  • J. Madejczyk

  • KONKURS PLASTYCZNY ZORGANIZOWANY W RAMACH XI MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU FILMÓW PRZYRODNICZYCH IM. WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO W ŁODZI


    III miejsce


    KONKURS TEATRALNY O TEMATYCE EKOLOGICZNEJ ZORGANIZOWANY W RAMACH XI MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU FILMÓW PRZYRODNICZYCH IM. WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO W ŁODZI


    Wyróżnienie


    KONKURS PLASTYCZNY "SEGREGACJA ŚMIECI JEST KONIECZNA" ZORGANIZOWANY W RAMACH XI MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU FILMÓW PRZYRODNICZYCH IM. WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO W ŁODZI


    II miejsce


    BEŁCHATOWSKIE PREZENTACJE GIMNAZJÓW


    II miejsce


    OGÓLNOPOLSKI KONKURS "OLIMPUS"


    XXXVII miejsce


    IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI O "ZŁOTY KAŁAMARZ"


    Laureatka:

    • B. Rotek


    WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO


    Finalistka:

    • S. Araśkiewicz


    AKCJA CHARYTATYWNA "GÓRA GROSZA"


    III miejsce:


    KONKURS "UCZNIOWSKI PROGRAM KOMPUTEROWY"


    I miejsce:

    • M. Ciszek


    III miejsce:

    • M. Zawodziński


    III POWIATOWY KONKURS WIEDZY O BEŁCHATOWIE I POWIECIE BEŁCHATOWSKIM


    I miejsce


    MIEJSKI KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ



    I miejsce


    III miejsce


    FINAŁY V-TEGO BEŁCHATOWSKIEGO TURNIEJU INFORMATYCZNEGO


    IV miejsce:

    • M. Ciszek
    • A. Pacholec



    INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE


    II miejsce w powiecie


    II miejsce w kwalifikacji generalnej


    TENIS STOŁOWY


    III miejsce w powiecie (dziewczęta)


    II miejsce w powiecie (chłopcy)


    I miejsce w rejonie


    I miejsce w województwie


    BIEG Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI


    III miejsce w powiecie


    III miejsce w kwalifikacji generalnej


    PIŁKA SIATKOWA


    I miejsce w mieście (dziewczęta)


    II miejsce w powiecie (dziewczęta)


    II miejsce w mieście (chłopcy)


    II miejsce w powiecie (chłopcy)


    TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA


    II miejsce (dziewczęta)


    PIŁKA RĘCZNA


    III miejsce w mieście (dziewczęta klas I)


    III miejsce w mieście (chłopcy klas I)


    KOSZYKÓWKA ULICZNA


    II miejsce


    PIŁKA NOŻNA HALOWA


    II miejsce w mieście (dziewczęta)


    II miejsce w mieście (chłopcy)


    SZTAFETY PŁYWACKIE


    III miejsce w powiecie (chłopcy)


    MEMORIAŁ LA IM. M. Malca


    II miejsce w klasyfikacji generalnej w powiecie (chłopcy)


    MISTRZOSTWA BEŁCHATOWA MŁODZIKÓW I DZIECI STARSZYCH


    I miejsce w skoku w dal (chłopcy)


    II miejsce w skoku w dal (chłopcy)


    II miejsce w biegu na 600 m (dziewczęta)


    PIŁKA RĘCZNA


    III miejsce w mieście (dziewczęta)


    I miejsce w mieście (chłopcy)


    I miejsce w powiecie (chłopcy)


    III miejsce w rejonie (chłopcy)


    PIŁKA KOSZYKOWA


    II miejsce w mieście (chłopcy)


    SZKOLNA LIGA LA


    III miejsce w powiecie (dziewczęta)


    BIEG Z OKAZJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA


    II miejsce:

    • M. Pacholczyk


    II miejsce:

    • K. Sudak


    II miejsce:

    • S. Kuchcik


    III miejsce:

    • W. Kłoda


    II MIEJSCE W POWIECIE W KWALIFIKACJI GENERALNEJ:


    PLAŻOWA PIŁKA NOŻNA


    II miejsce w powiecie (chłopcy)


    VI SPORTOWA OLIMPIADA DZIECI I MŁODZIEŻY POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO


    I miejsce w piłce koszykowej ulicznej (chłopcy)


    I miejsce w drużynowym tenisie stołowym (chłopcy)


    II miejsce w biegu na 1000 m:

    • A. Kacprzykowska


    II miejsce w biegu na 100 m:

    • M. Kuszmar


    III miejsce w biegu na 100 m:

    • A. Loszek


    III miejsce w biegu na 600 m:

    • M. Pacholczyk


    III miejsce w biegu na 300 m:

    • S. Blada


    III miejsce w skoku w dal:

    • D. Sobala


    III miejsce w pływaniu na 25 m:

    • B. Terlicki


    III miejsce w biegu na 4 x 100 m (sztafeta)


    III miejsce w plażowej piłce siatkowej (dziewczęta)


    III miejsce w plażowej piłce siatkowej (chłopcy)


    SZACHY


    I miejsce w powiecie


    XIII miejsce w województwie


    MIĘDZYSZKOLNA LIGA PIŁKI NOŻNEj


    II miejsce (chłopcy)


    AMATORSKA LIGA KOSZYKÓWKI ULICZNEJ


    II miejsce w mieście (chłopcy)


    SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE


    II miejsce w mieście (dziewczęta)


    TURNIEJ SZACHOWY ORGANIZOWANY PRZEZ UKS "JEDYNKA"


    I miejsce w mieście (dziewczęta)


    III miejsce w mieście (dziewczęta)


    II miejsce w mieście (chłopcy)


    III miejsce w mieście (chłopcy)


    HALOWY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ 3-OSOBOWEJ


    II miejsce w mieście (chłopcy)


    POWRÓT DO POCZĄTKU STRONY