ROK SZKOLNY 2002-2003


POWIATOWY KONKURS PROZY "KU POKRZEPIENIU SERC"


II miejsce:

  • N. Tąpała
  • M. Hertel

  • MIEJSKIE ELIMINACJE MAŁEGO OGÓLNOPOSLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO


    I miejsce:

  • Ł. Głowacki ("Złota maska")
  • M. Hertel

  • KONKURS TEATRALNY "NIE DEPTAĆ TRAWNIKÓW" ZORGANIZOWANY W RAMACH X MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU FILMÓW PRZYRODNICZYCH IM. W. PUCHALSKIEGO W ŁODZI


    I miejsce:

  • N. Tąpała
  • N. Sajdak

  • POWIATOWY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ


    II miejsce:

  • J. Herudzińska
  • K. Bełczyk
  • M. Chmielewska

  • III POWIATOWY BEŁCHATOWSKI TURNIEJ INFORMATYCZNY


    III miejsce:

  • J. Herudzińska
  • W. Wodo

  • V miejsce:

  • J. Herudzińska
  • M. Lipiński
  • T. Rychlewicz

  • I POWIATOWY KONKURS WIEDZY O POWIECIE BEŁCHATOWSKIM


    III miejsce


    POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY "DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO 1914-45"


    I miejsce:

    • A. Pawlik


    POWIATOWY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK


    I miejsce:

    • S. Kuchciak
    • K. Kuchciak


    MIEJSKI KONKURS NA PRACĘ TWÓRCZĄ O TEMATYCE ANTYALKOHOLOWEJ


    I miejsce:

    • K. Serawin


    MIEJSKI KONKURS "WAKACJE BEZ NAŁOGÓW"


    I miejsce:

    • K. Piskorz
    • M. Kołacińska


    MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "ILUSTRACJA DO..."


    Nagrody:

    • A. Kęsa
    • A. Czuk
    • A. Ciesielska


    Nagrody:

    • A. Kęsa
    • A. Czuk
    • A. Ciesielska


    Wyróżnienia:

    • E. Kęsy
    • M. Michalczyk


    Do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego zakwalifikował się Łukasz Organiściak.


    Do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego zakwalifikował się Wojciech Wodo.


    Do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego zakwalifikowali się Monika Pabiś, Krzysztof Piskorz, Michalina Kołacińska.


    Do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka angielskiego zakwalifikowali się Joanna Iwaniuk, Arleta Frukacz, Jakub Ignaczak.


    Do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego zakwalifikowała się Sabina Kociołek.


    Do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego zakwalifikowali się Natalia Kaczor, Krzysztof Kołat, Jakub Ignaczak.


    Do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego zakwalifikowali się Emilia Malenta, Anna Szczęsna, Joanna Kowalczyk, Magdalena Chmielewska, Monika Mantyk, Agnieszka Niedzielska, Agnieszka Niedzielska, Olga Szczepocka, Katarzyna Kulińska, Kamil Wiktorowski, Michał Piłat, Kamil Dryzek, Mateusz Błaszczyk, Łukasz Wychowałek, Krzysztof Kołat.


    Do etapu Wojewódzkiego Konkursu Religijnego zakwalifikowali się: Cezary Dziki i Anna Szczęsna.