ROK SZKOLNY 2001-2002


KONKURS NA "LOGO SZKÓŁ BEŁCHATOWSKICH"


I miejsce:

  • K. Cieślik
  • M. Cieślik

  • KONKURS NA "FILM O REGIONIE"


    II miejsce:

  • P. Gawłowska
  • P. Ciechowski
  • M. Korecka
  • A. Markiewicz
  • P. Mikołajczyk

  • OGÓLNOPOLSKI W KONKURS "PIOSENKI WAKACYJNEJ" W ŁODZI


    Wyróżnienie:

  • S. Kuchciak

  • KONKURS PLASTYCZNY "KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWA"


    Nagroda:

  • M. Michalczyk

  • Wyróżnienie: (SZKOŁA PODSTAWOWA)

  • K. Pawlikowska
  • M. Błaszczyk
  • Leszek Klupiński
  • D. Stelmaszczyk
  • A. Ciesielska

  • "KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK" W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM (SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM)


    I miejsce

  • S. Kuchciak
  • K. Kuchciak

  • "KONKURS HISTORYCZNY ETAP MIĘDZYSZKOLNY (SZKOŁA PODSTAWOWA)


    IV miejsce


    SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 10 X 1000 m CHŁOPCÓW W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM


    I miejsce:

  • K. Podawca
  • D. Łuczak
  • Ł. Kałwak
  • T. Kłucjasz
  • M. Chorlżyczewski
  • S. Kwiatkowski
  • A. Stawikowski
  • A. Giełzak
  • P. Ostulski
  • R. Kowalski

  • SZTAFETY PŁYWACKIE 10 X 25 m CHŁOPCÓW W POWIECIE BEŁCHATOWSKIM


    I miejsce:

  • K. Retkiewicz
  • P. Ostulski
  • A. Giełzak
  • M. Majdan
  • K. Lalek
  • R. Jaszczak
  • R. Urbańczyk
  • P. Ciechowski
  • A. Walewski
  • K. Elbich

  • SZTAFETY PŁYWACKIE 10 X 25 m DZIEWCZĄT W POWIECIE BEŁCHATOWSKIM


    I miejsce:

  • E. Resiuła
  • B. Matyśkiewicz
  • J. Górecka
  • W. Szewczyk
  • E.
  • Motowidło
  • P. Gawłowska
  • A. Walczak
  • P. Konieczna
  • A. Kulińska
  • P. Szewczyk
  • A. Wędzonka (rezerwowa)

  • BIEGI PRZEŁAJOWE W POWIECIE BEŁCHATOWSKIM


    III miejsce:

  • J. Jankowska
  • A. Pachołczyk
  • M. Piotrkowska
  • M. Majchrzak
  • W. Szewczyk
  • P. Szewczyk
  • P. Gawłowska
  • D. Tarabasz
  • K. Kwaśniak

  • ZAWODY DRUŻYNOWE W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW


    I miejsce w powiecie, I miejsce w rejonie, I miejsce w woj. łódzkim:

  • W. Dzwonkowski
  • W. Dzwonkowski

  • ZA ROK 2000/2001, W KATEGORII GIMNAZJÓW ZDOBYLIŚMY I MIEJSCE W POWIECIE BEŁCHATOWSKIM Z WYNIKIEM 150 PKT. (CAŁY POWIAT 260 PKT.) PG NR 3 ZNALAZŁO SIĘ W ŚCISŁEJ CZOŁÓWCE GIMNAZJÓW Z CAŁEGO WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO. POWIAT BEŁCHATOWSKI ZAJĄŁ I MIEJSCE W RYWALIZACJI POWIATÓW. UHONOROWANO RÓWNIEŻ UCZNIÓW GIMNAZJÓW, GDZIE PIERWSZYCH PIĘĆ MIEJSC W "10" UCZNIÓW SPORTOWCÓW ZAJĘLI NASI WYCHOWANKOWIE:

    • I miejsce: P. Ostulski (73 pkt.)
    • II i III miejsce: W. i W. Dzwonkowscy (64 pkt.)
    • IV miejsce: Ł. Raczyński (63 pkt.)
    • V miejsce: M. Majdan (54 pkt.)

    ZAWODY MIEJSKIE


    I miejsce (SZKOŁA PODSTAWOWA)


    ZAWODY POWIATOWE


    II miejsce (SZKOŁA PODSTAWOWA)


    ZAWODY MIEJSKIE


    III miejsce (SZKOŁA PODSTAWOWA)


    ZAWODY REJONOWE W TENISIE STOŁOWYM


    III miejsce (SZKOŁA PODSTAWOWA):

    • K. Fridenberger

    IV miejsce (SZKOŁA PODSTAWOWA):

    • J. Jankowska